کد خبر: 339383
۰
۰
نسخه چاپی

پنجمین دوره آموزشی آشنایی با منظومه فکری رهبر معظم انقلاب

به گزارش قم پرس، پنجمین دوره آموزشی آشنایی با منظومه فکری رهبر معظم انقلاب (معارف انقلاب اسلامی _ سطح یک) از سوی اداره مطالعات سیاسی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران و با همکاری مؤسسه تبیین منظومه فکری ایشان برگزار می‌شود.

از مزایای این طرح می‌توان به مواردی همچون اعطای گواهینامه، شرکت در دوره‌های تخصصی شامل آموزش تندخوانی و مدیریت زمان و برنامه‌ریزی، بهره‌مندی از بسته‌های آموزشی، امکان شرکت در سطح دو (تربیت مدرس و تربیت پژوهشگر)، بهره بردن از اساتید مجرب و کسب قدرت تحلیل مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … بر اساس اندیشه امامین انقلاب اشاره کرد.

ایجاد گفتمان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ناظر به تمدن سازی، تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی با محوریت اندیشه‌های امامین انقلاب، گسترش و ارتقای آگاهی و دانش مراکز علمی فرهنگی نسبت به انقلاب اسلامی، پاسخ به سوالات و شبهات پیرامون مسائل انقلاب اسلامی، کمک به ایجاد نظام امامت و امت و تشکیل جبهه واحد در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی نیز از اهداف این دوره است.

زمان ثبت‌نام در پنجمین دوره آموزشی آشنایی با منظومه فکری رهبر معظم انقلاب از چهارشنبه ۸ اردیبهشت تا ۲۸ اردیبهشت معین شده است که علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت تبیین منظومه فکری رهبری به نشانی https://www.tabyinmanzome.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

قابل ذکر است که این دوره آموزشی مطالعات محور بوده و بر اساس طرح مصوب معاونت آموزش و پژوهش دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای اجرایی می‌شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید