کد خبر: 341823
۰
۰
نسخه چاپی

اعلام بیعت با اهل بیت (ع) با حضور گسترده در پای صندوق های رای

آیت الله محسن اراکی صبح پنجشنبه در جمع بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی که برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل در بیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در قم حضور یافته بودند، گفت: کشور ما که تحت سلطه انگلیس و آمریکا و بیگانگان بود، به دست امام خمینی رحمت الله علیه به جایی رسید که اکنون این سرزمین احیاگر معارف و ارزش‌های اهل بیت و اسلام است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: معنی لیبرال دموکراسی غرب، حکومت سرمایه داران بر مردم است و با پیروزی انقلاب اسلامی، ارزش‌ها و آموزه‌های اسلام محمدی برای خدمتگزاری به مردم آشکار شد و نظام سرمایه داری و لیبرال دموکراسی در سراشیبی سقوط افتاد.

وی ادامه داد: البته اسلام با ارزش‌های نظام سرمایه داری مخالف است ولی در اسلام، داشتن سرمایه و ثروت برای ایجاد اشتغال و خدمت به مردم اشکال ندارد.

آیت الله اراکی با بیان اینکه قم، آغازکننده انقلاب اسلامی است، گفت: این انقلاب باید مرکزی برای نشر ارزش‌ها و آموزه‌های اسلام ناب و الگویی برای همه جهان اسلام باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه این انقلاب با هدف حاکمیت حکومت علوی واقع شد، گفت: شرکت در انتخابات در واقع اعلام بیعت و یاری با امیرالمومنین و اهل بیت است. انشاالله با حضور گسترده در این انتخابات فرد اصلح را انتخاب خواهیم کرد و با آرمان‌های انقلاب تجدید پیمان خواهیم نمود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید