کد خبر: 342475
۰
۰
نسخه چاپی

نقش آفرینی مردم پشتوانه محکم کشور در ابعاد بین المللی است

به گزارش قم پرس بهرام سرمست صبح چهارشنبه و پس از جلسه ستاد مدیریت بحران استان قم، با تبریک ایام دهه کرامت و ولادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) به همه مردم استان قم تصریح کرد: در آستانه انتخابات ۲۸ خرداد و برگزاری همزمان سه انتخابات مهم یعنی، انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در استان قرار داریم.

استاندار قم با اشاره به اینکه نیاز بود این موارد در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان مورد بحث و بررسی قرار گیرد، تاکید کرد: خوشبختانه تمهیدات بسیار خوبی در سطح ملی و استانی اندیشیده شده است تا علاوه بر مواردی که به صورت کلی در سراسر کشور وجود دارد، اقدامات دیگر احتیاطی و تضمینی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان نیز انجام گیرد. که یکی از این موارد، برگزاری انتخابات شورای شهر به صورت الکترونیکی می‌باشد.

بهرام سرمست با بیان اینکه خوشبختانه گزارشاتی ارائه شده در ستاد انتخابات و ستاد مقابله با کرونا ارائه نشان می‌دهد که آمادگی بسیار خوبی فراهم است، افزود: بر اساس سیاست‌های کلی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب، قانون انتخابات و تقویم انتخابات کاملاً رعایت شده است و از هر جهت آمادگی کافی و کامل در مجریان انتخابات وجود دارد. و امیدواریم انتخاباتی در کمال امنیت و آرامش و سلامت داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: از همه داوطلبانی که در ایام تبلیغات، نهایت همکاری را در خصوص رعایت پروتکل‌ها داشتند و مواردی که در مصوبات ستاد کرونا به عنوان شیوه‌های تبلیغی به آنان ابلاغ شده بود رعایت نموده و مردم را به مشارکت دعوت کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

استاندار قم با تاکید بر اهمیت حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تصریح کرد: من از تمامی شهروندان شریف و فهیم استان قم تقاضا دارم برای تعیین سرنوشت خود در تمامی عرصه‌های مختلف از جمله ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و خبرگان رهبری که هر کدام به نوبه خود از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند پای صندوق رأی حضور پیدا کنند. ما این اطمینان خاطر را به مردم شریف می‌دهیم که مجریان انتخابات با نهایت بی طرفی برای برگزاری یک انتخابات در کمال امنیت و آرامش و در عین حال سلامت، نهایت تلاش خود را خواهند داشت و مردم نیز با نقش‌آفرینی خود، پشتوانه محکمی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران چه در سطح داخلی و چه در سطح خارجی و بین‌المللی ایجاد خواهند نمود.

بهرام سرمست با اشاره به اینکه همزمان با شروع بیماری کرونا، شیوع این بیماری به عنوان چالشی بزرگ، سلامت کل استان را تهدید نمود، تاکید کرد: پس از شیوع کرونا، تلاش‌ها و پیگیری بسیاری جهت توسعه زیر ساخت‌های بهداشتی و درمانی استان صورت گرفت و بیمارستان حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) از چند ماه پیش تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت و امروز در خدمت شهروندان عزیز است. همچنین این نوید را به مردم عزیز استان می‌دهیم که روز پنجشنبه، «بیمارستان مادر» توسط رئیس جمهور، به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد و به عنوان یک دستاورد مهم، تقدیم مردم شریف استان خواهد شد.

استاندار قم با اشاره به گزارش‌های امیدوارکننده از وضعیت کرونا در سطح کشور، تصریح کرد: خوشبختانه گزارشی که از سوی مدیران بهداشت استان و در ستاد ملی مقابله با کرونا از وضعیت استان قم داده شد که نشان از روند کاهشی در کل کشور به استثنای چند استان جنوبی کشور دارد. استان قم نیز از وضعیت کاهشی مطلوبی برخوردار است و امیدواریم که در هفته‌های آتی شاهد وضعیت بهتری نیز باشیم.

بهرام سرمست در پایان با تاکید بر اینکه برای برگزاری انتخابات، رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل و دقیق پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: از مردم عزیزمان انتظار داریم با دقتی که همواره در رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته‌اند، حضور گسترده‌ای در پای صندوق‌های رأی برای تعیین سرنوشت خود داشته باشند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید