کد خبر: 347078
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

پرسپولیس دنبال تامین مالی برای پرداخت پاداش برد تراکتور

به گزارش قم پرس باشگاه پرسپولیس قبل از شروع بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر خبر از مصوبه هیأت مدیره مبنی بر پرداخت پاداش ویژه به اعضای تیم در صورت برد در سه بازی پایانی و قهرمانی در لیگ برتر فصل جاری داد.

سرخپوشان پایتخت نیز پس از برد پرگل پنج بر صفر خود مقابل ماشین سازی در تبریز منتظر دریافت پاداش ۲۰ میلیون تومانی خود بودند اما خبری از این موضوع نشد تا باعث شود بازیکنان و مربیان قبل از دیدار مقابل تراکتور از این موضوع گلایه کنند.

همین امر موجب شد جعفر سمیعی مدیرعامل و مجید صدری رئیس هیأت مدیره بلافاصله در اردوی تیم شرکت کرده و پاداش را نقدی پرداخت کنند. مبلغی به تعدادی از اعضای تیم نیز با واریز پول به حساب‌هایشان انجام شد.

در همان جلسه مسئولان باشگاه پرسپولیس قول دادند پاداش بردن احتمالی تراکتور نیز پس از پایان مسابقه پرداخت می‌شود. پرسپولیس نیز موفق به برد سه بر یک دیگر نماینده فوتبال تبریز شد تا بار دیگر سرخ‌ها منتظر دریافت پاداش‌های خود شوند.

با این حال باشگاه باز هم از پرداخت این مبلغ ناتوان مانده تا صدای اعضای تیم درآید. سمیعی که نمی‌خواهد تیمش در آستانه بازی حساس مقابل پیکان تهران وارد چالشی دوباره شود تمام تلاش خود را به کار بسته تا این مبلغ را تا عصر فردا به بازیکنان پرداخت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۱۵ جمعه هفته جاری مقابل پیکان تهران در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بازی می‌کند. این تیم در صورت پیروزی مقابل خودروسازان به پنجمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر دست پیدا می‌کند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس