کد خبر: 350993
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

حجت الاسلام قمی انتخاب زاکانی را تبریک گفت

به گزارش قم پرس، حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی انتخاب علیرضا زاکانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

برادر گرانقدرم، جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی - دامت توفیقاته

شهردار محترم تهران

انتخاب جناب‌عالی را که از پیشروان ایثار و جهاد، و از سربازان کارآمد رهبری و خادمان کاردان ملت ایران هستید، تبریک می‌گویم.

تهران برای بنده و همسنگرانم در سازمان تبلیغات اسلامی، نه تنها پایتخت سرزمین آزادگان، بلکه عاصمه امّ القراء امت اسلام است؛ برای ما، تهران، شهر مؤمنان و مجاهدان و شهیدان است؛ شهری که قلب نهضت اسلامی در سینه آن می تپد و کانون فیضان امید و انگیزه و حرکت در جان امت و ملت است.

سازمان تبلیغات اسلامی و بلکه نهضت تبلیغات انقلاب اسلامی، آمادگی کامل دارد تا در راهبری عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی، تمام قد در کنار شهرداری تهران بایستد و شما و همکاران‌تان را در ساختن شهری الگو و الهام‌بخش برای حیات باکرامت، و پیشرو و پیشران در بازتولید مدنیت ایرانی و تمدن اسلامی یاری رساند.

امید که در دوره خدمت شما در شهرداری تهران، که همزمان با آغاز به کار دولت تحول‌خواه و خدمتگزار حضرت آیت الله رئیسی است، مردم ارجمند شهر تهران، طعم شیرین خدمت خالصانه و مؤثر را در کام خود به‌نیکی بچشند.

محمد قمی

۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ هجری شمسی

۲۴ محرم‌الحرام ۱۴۴۳ هجری قمری

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس