کد خبر: 351652
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

شکست پرسپولیس برابر گل گهر قبل از دیدار با استقلال

به گزارش قم پرس، آخرین بازی تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا عصر امروز امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی مقابل گل گهر سیرجان برگزار شد.

تیم گل گهر با تمام بازیکنانش راهی این مسابقه شده بود و برای پرسپولیس، این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود چون فرصت دیگری برای رسیدن به هماهنگی قبل از تقابل با استقلال تاجیکستان وجود نداشت.

این بازی جذاب و دیدنی در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر و با تک گل یونس شاکری با ضربه سر به سود تیم گل گهر به پایان رسید. در طول مسابقه، شاهد تقابل تاکتیکی جذابی بین دو مربی سرشناس فوتبال ایران بودیم. یحیی گل‌محمدی از بازیکنانش می‌خواست بازی منطقی را به نمایش بگذارند.

در نیمه دوم شرایط بازی تغییر کرد. پرسپولیس تهاجمی‌تر ظاهر شد و گل گهر نیز تغییر سیستم داد. در دقیقه ۶۱ مهدی عبدی روی تیز هوشی خود توانست گل تساوی را به به ثمر برساند.

در ادامه، پرسپولیس بارها موفق شد برای خودش فرصت گلزنی ایجاد کند. ضربات کاشته‌ای در اطراف محوطه جریمه حریف به دست آورد و البته تعویض‌های یحیی گل‌محمدی هم باعث شد این تیم شرایط فنی بهتری را داشته باشد.

در اواخر بازی بود که روی یک غافلگیری، گل گهر به گل رسید و بعد از این گل، پرسپولیس سراپا حمله شد تا گل خورده را جبران کند اما این بازی تدارکاتی در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود گل گهر سیرجان به پایان رسید.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس