کد خبر: 357212
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال در جزیره کیش برگزار شود!

به گزارش قم پرس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید حمید سجادی در نشست سرمایه گذاران و کار آفرینان کیش در حمایت از تیم ملی فوتبال اظهار داشت: با توجه به اهمیت بازی‌های جام جهانی فوتبال و امکانات و زیر ساخت‌های موجود در کیش و نزدیکی قطر به ایران شرایطی فراهم شود تا بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال در این جزیره پیگیری شود.

وی در ادامه از عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال خواست تا برای دعوت از چند تیم فوتبال خارجی برای برپایی اردو در جزیره زیبای کیش برنامه ریزی کند.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: برای حضور موفق تیم ملی فوتبال در جام جهانی می‌توان بیشتر از امکانات ورزشی کیش استفاده کرد چرا که این جزیره از زیرساخت‌های بسیار خوبی در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال برخوردار است.

سجادی در خصوص سفر به کیش همچنین گفت: مبانی و مباحث مختلفی در حوزه ورزش این جزیره وجود دارد که در این خصوص می‌توان به امکانات و زیرساخت‌های موجود ورزشی آن اشاره کرد.

وی ادامه داد: سرمایه گذاران و علاقمندان به سرمایه گذاری در حوزه ورزش به طور مجزا دعوت کرده بودند که نشستهایی را در راستای توسعه زیر ساختهای ورزشی در این جزیره داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: سرمایه گذاران ورزشی، نکاتی را مدنظر دارند و علاقمند به انعکاس و تبیین برنامه‌ها و طرح‌های شان بودند، ما هم آماده شنیدن و همفکری در خصوص توسعه و بهره برداری هرچه بهتر و بیشتر امکانات و زیرساخت و همینطور برنامه ریزی‌هایی که از قبل برای جزیره کیش شده هستیم.

وی با بیان اینکه با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های ارزشمند ورزش جزیره زیبای کیش آشنایی کامل دارد، اظهار داشت: در برنامه‌های توسعه‌ای جزیره کیش، ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و توریسم ورزشی جایگاه ویژه ای دارد که هر کدام با توجه به اهمیتی که دارند باید مورد توجه قرار بگیرند.

سجادی با اشاره به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی این منطقه گفت: امکانات، آفتاب و سواحل مناسب، بستر توسعه رشته‌های آبی، دوچرخه سواری، اسکیت، سوارکاری، آفرود، فوتبال و ورزش‌های هوایی و… را مهیا کرده است‌.

وی در ادامه زیر ساختهای ورزشی حزیره کیش را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: مجموعه ورزشی المپیک با بیش از ۱۰۰ هکتار مساحت و امکانات فوق العاده سرمایه‌ی عظیمی است که می‌توان به بهترین شکل از آنها بهره برداری کرد.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس