کد خبر: 358135
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا لغو شد 

به گزارش قم پرس، با اعلام وزارت بهداشت کشور تایلند میزبان دیدارهای آسیایی اعزام تیم ملی روئینگ ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند لغو شد.

فدراسیون روئینگ تایلند پس از لغو مسابقات قهرمانی جوانان و کنگره کنفدراسیون روئینگ آسیا، این بار طی ایمیلی به فدراسیون قایقرانی ایران ضمن عذرخواهی اعلام کرد امکان حضور ورزشکاران کشورمان در رقابت ‌های قهرمانی آسیا وجود ندارد.

بر اساس اعلام فدراسیون روئینگ تایلند، با توجه به موج جدید ویروس کرونا در جهان تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات قهرمانی آسیا خصوصا تیم‌های منطقه غرب آسیا(ایران و عراق) باید یک هفته پیش از مسابقات در قرنطینه باشند و با توجه به زمان باقی‌مانده تا رقابت‌ها عملاً اعزام تیم روئینگ ایران به مسابقات لغو شد.

ملی‌پوشان روئینگ کشورمان که خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کردند پس از صدور روادید، تشریفات اعزام و خرید بلیط بامداد یکشنبه عازم تایلند بودند امّا با اعلام رسمی این خبر و لغو اعزام، اردوهای خود را برای حضور در بازیهای آسیایی هانگژو ادامه خواهند داد.

بر اساس اعلام فدراسیون روئینگ تایلند با توجه به عدم حضور کشورهای مختلف در رقابت‌ها، احتمال لغو مسابقات نیز وجود دارد و برگزاری مسابقات در هاله‌ای از ابهام است.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس