امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۷ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 371405
۰
PNAZAR
نسخه چاپی
فوادی:‌

با غایبان تیم امید برخورد می‌شود ۷ماه است حقوق نگرفتیم اما شاهد هزینه‌های مختلف هستیم

به گزارش ایرنا، چیا فوادی افزود: مهدوی‌کیا شخصیت آرامی دارد و همین جو را در اردوی تیم فوتبال امید ایران ایجاد کرده است. توافقاتی با باشگاه‌ها شده بود که بازیکنانشان را در اختیار تیم قرار دهند اما این توافق نهایی نشد و به همین دلیل مهدوی‌کیا دو تغییر را در تیم ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: در مورد نفت مسجد سلیمان توافق کردیم و قرار شد تکلیف بازیکنان آنها در بازی با نفت آبادان مشخص شود، اما در مورد بازیکنان استقلال تلفنی با فرهاد مجیدی صحبت شده بود و قرار بود علیرضا رضایی در اردوی عراق همراه باشد تا با شرایط تیم وفق پیدا کند و سعیدی‌فر به عنوان دروازه بان دوم در استقلال بماند اما باشگاه استقلال طبق برنامه عمل نکرد و دو دروازه‌بان از پیکان و ذوب ‌آهن جایگزین آنها شدند، ‌ البته یک بازیکن دیگر در عراق خط می‌خورد و طبق برنامه هم قرار است یادگار رستمی از لهستان به جمع ما اضافه می‌شود.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال امید تاکید کرد: هیأت رئیسه فدراسیون در مورد بازیکنان تیم امید در باشگاه‌ها مصوبه‌ای دارد که مربوط به زمان تاج یا بهاروند است که باشگاه‌ها باید حداقل دو بازیکن خود را در اختیار تیم امید قرار دهند، این مساله حتی در فیفادی‌ها هم لحاظ می‌شود. مهدوی‌کیا سعی کرد از هر باشگاه دو بازیکن دعوت کند و هر بازیکنی که از طرف تیم امید دعوت شود و نیاید پرونده‌اش به کمیته انضباطی ارجاع خواهد شد که در گذشته هم نورافکن و حسینی از استقلال به همین خاطر محروم شدند. اینجا تیم امید است نه تیم باشگاهی و هر بازیکنی نیاید فرد دیگری جایگزینش خواهد شد.

وی در واکنش به این سئوال که اگر بازیکنی مصدوم شود آیا فرصت جایگزینی برای تیم امید وجود دارد یا خیر، گفت:‌ ۴۷ بازیکن ثبت‌نام شدند ۴۸ ساعت قبل از مسابقات اگر بازیکنی مصدومیت خیلی جدی داشته باشد می‌توان بازیکنی را جایگزین کرد اما امکان ثبت‌نام از ۱۰ روز قبل از مسابقات وجود ندارد اما از لیست ۴۷ نفره می‌توان استفاده کرد و مشکلی نیست.

فوادی در مورد اینکه هیچ مسئولی از فدراسیون فوتبال برای بدرقه تیم امید به فرودگاه نرفته بود، گفت: شاید برنامه‌ای بوده اما چون پرواز جلو افتاد زودتر راهی شدیم. البته دلمان به درد می‌آید چراکه ۷ ماه است یک ریال از فدراسیون نگرفته‌ایم. در این مدت کادر امید یک ریال دریافتی نداشته و مهدوی‌کیا از جیب خودش، پول مربیان خارجی را پرداخت کرده است اما در همین شرایط مبالغی حدود ۲۰۰-۳۰۰ میلیون هزینه شده و امیدوارم این مساله حل شود.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.