کد خبر: 373785
۳
۰
نسخه چاپی

فراخوان ارتقای رتبه تبلیغی مبلغان اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی(تبلیغ نیوز)، حجت الاسلام والمسلمین مشگدار در گفت و گویی اظهار داشت: معاونت فرهنگی تبلیغی این دفتر در راستای مهندسی نمودن تبلیغات دینی و به کارگیری بهینه مبلّغان توانمند اقدام به اجراي طرح ارتقاء رتبه هاي تبليغي نموده است.
وی افزود: در این طرح، تمامی مبلّغان می توانند با احراز شرایط ارتقاء رتبه، با شرکت در دوره های آموزشی و در قبولی در آزمون رتبه تبلیغی خود را ارتقاء دهند.
رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: شرایط لازم براي احراز رتبه دو تبليغي برای برادران اتمام پايه هشت حوزه و برای خواهران اشتغال به تحصیل در سطح سه و گذراندن 25 واحد و یا داشتن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با تبلیغ به همراه حداقل 40 روز سابقه تبلیغی مورد نیاز است.
وی افزود: شرایط لازم براي احراز رتبه سه تبليغي برای برادران اتمام پايه 10 حوزه و برای خواهران سطح سه حوزوی یا دکترای مرتبط با تبلیغ به همراه حداقل 40 روز سابقه تبلیغی است.
حجت الاسلام والمسلمین مشگدار اظهار داشت: به کارگیری بهینه مبلّغان، اولويت در اعزام با توجه به رتبه تبليغي بالاتر، برخورداري از امتياز رتبه تبليغي در پرداخت هديه تبليغي اعزام ها از اهداف این طرح است.
وی درباره امتیازات شرکت در این فراخوان گفت: مبلغان خواهر و برادر در صورت کسب امتیاز لازم در آزمون‌های مورد نظر علاوه بر ارتقاء رتبه تبلیغی از اولویت در اعزام‌های تخصصی، کسب گواهی دانشنامه رتبه تبلیغی برای فعالیت در نهادهای فرهنگی و امکان دریافت مجوز گروه تبلیغی بهره‌مند خواهند شد.
رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: مبلغان علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا 31 تیر ماه سال جاری به سامانه سمتا به نشانیwww.Samta.ir و برای استفاده از بسته آموزشی ارتقاء هر رتبه به کانال صفیر در پیام رسان ایتا به نشانی 14eitaa.com/safire مراجعه نمایند.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید