کد خبر: 379916
۰
۰
نسخه چاپی

الحاق اراضی پیرامون بلوار پیامبر اعظم(ص) به محدوده شهر قم

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مصوبه‌ای در خصوص مونوریل قم، گفت: در قالب سفر ریاست جمهوری به قم، 6.8 کیلومتر این طرح با اعتبارات ملی به بهره‌برداری خواهد رسید.

الحاق اراضی پیرامون بلوار پیامبر اعظم(ص) به محدوده شهر قم

به گزارش قم پرس: دکتر حسین اسلامی در پنجاه و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن ساختمان شهید باکری این شورا، با اشاره به هفتم مهرماه و روز آتش‌نشانی و ایمنی، اظهار داشت: نیروهای آتش‌نشانی قم برای آسایش و حفظ جان و مال مردم از سلامتی خود گذشته‌اند.

وی ۱۳ مهرماه و آغاز هفته نیروی انتظامی را موردتوجه قرار داد و تصریح کرد: امنیت و سلامتی دو نعمتی بوده که نوعاً مورد بی‌مهری و کم‌توجهی قرار می‌گیرد؛ تقدیم ۱۳ هزار شهید توسط نیروی انتظامی در سطح کشور و ۱۲۰ شهید در استان قم، برای امنیت پایدار این مرزوبوم بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه نیروی انتظامی در حوادث اخیر مظلوم واقع شد، عنوان کرد: شورای اسلامی شهر قم از نیروی انتظامی حمایت قاطع می‌کند و شهادت شهید زاهدلویی بسیجی که در اغتشاشات اخیر به شهادت رسید را نیز تسلیت و تبریک عرض می‌نماید.

وی اخذ مجوز عدم اعمال تخفیفات عوارض ارزش‌افزوده موضوع ماده ۳۰ تعرفه در بافت فرسوده بابت املاک فاز ۵ عمار یاسر در صورت عدم تنظیم صلح‌نامه را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهروندان هنوز نسبت به مزیت‌های صلح‌نامه‌های تنظیمی آشنایی لازم را ندارند و درصورتی‌که این روند در شهر نهادینه شود، مردم نسبت به آن علاقه‌مند می‌شوند.

دکتر اسلامی با اشاره به الحاق بلوار پیامبر اعظم(ص) به محدوده شهری قم، تصریح کرد: اصلاح قیمت منطقه‌ای اراضی این بلوار، در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم، ابراز کرد: طبق قانون به‌جز انهار طبیعی، سایر نهرهایی که در سطح شهر وجود دارد در صورت آزادسازی، زمین آن متعلق به شهرداری خواهد بود.

وی با اشاره به مصوبه‌ای در خصوص مونوریل قم، یادآور شد: در قالب سفر ریاست جمهوری به قم ۶.۸ کیلومتر این طرح با اعتبارات ملی به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید