کد خبر: 389169
۰
۰
نسخه چاپی

آسیب‌شناسی روند خدمت‌رسانی در استراحتگاه‌ها

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به‌ضرورت رفع اشکالات خدمات‌رسانی به زائرین در سال‌های گذشته، بر اولویت‌بندی اسکان نوروزی در استراحت گاه‌های شهری تأکید کرد.

آسیب‌شناسی روند خدمت‌رسانی در استراحتگاه‌ها/اسکان نوروزی در استراحتگاه‌های شهری قم با اولویت‌بندی

به گزارش قم پرس به نقل از واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با بیان برگزاری جلسه هماهنگی ستاد و مناطق سازمان پارک‌ها، با اشاره به بررسی مسائل اسکان نوروزی، استقبال از بهار و... در این جلسه اظهار داشت: امسال 6 استراحتگاه شهر وظیفه پذیرایی از زائرین نوروزی را بر عهده دارند.
وی بر آسیب‌شناسی روند خدمات‌رسانی سال‌های گذشته تأکید کرد و افزود: تأکید شده که آسیب‌های سال‌های گذشته امسال رفع شده و با اولویت‌بندی بحث اسکان زائرین در استراحت گاه‌های شهری پیگیری شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم استراحت‌گاه‌های بوستان مهدی، بوستان امام رضا، بوستان فدک؛ بوستان نیایش، بوستان غدیر و بروستان هاشمی را از استراحت‌گاه‌های آماده شده برای پذیرایی از زائرین اعلام و خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم در خصوص ثبت آمار و ارسال آن و درمجموع ارائه گزارش‌های به‌روز نیز در این جلسه صورت گرفت تا مشکلی در این خصوص نداشته باشیم.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید