کد خبر: 389186
۰
۰
نسخه چاپی

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها

به گزارش قم پرس سید جلال فیاضی دبیر دهمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی اظهار داشت: بر اساس فراخوان قبلی دهمین دوره جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور، علاقمندان می‌توانستند تا تاریخ ۲۸ اسفند آثار تولیدی خود در بازه زمانی ۱۰ خرداد ۹۷ تا کنون را به جشنواره ارسال کنند که این مهلت با توجه به درخواست‌های مکرر مخاطبان تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ تمدید شد.

فیاضی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این فاصله می‌توانند آثار جدیدی را با موضوعات امام رضا (ع) خلق کنند یادآور شد: شرکت در جشنواره بصورت الکترونیک و از طریق سایت شمس توس به نشانی ShamsToos.ir امکان‌پذیر است.

وی، «سرمقاله و یادداشت»، «خبر»، «گزارش»، «گزارش خبری»، «نقد»، «گزارش تصویری»، «تیتر» و «مصاحبه» را ۸ قالب ارسال اثر دانست و متذکر شد: خبرنگاران می‌توانند سه اثر در هر بخش ارسال کنند.

دبیر دهمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها در خصوص جوایز این جشنواره اظهار کرد: به نفرات اول در هر رشته ۱۰ میلیون، نفرات دوم ۷ میلیون و نفرات سوم ۵ میلیون تومان و به نفرات برگزیده نیز هرکدام مبلغ ۲ میلیون تومان تعلق خواهد گرفت.

فیاضی با اشاره به اینکه جشنواره دارای بخش ویژه ای با عنوان "امام رضا (ع) الگوی مدارا و گفت‌وگو" افزود: جشنواره برای رسانه‌هایی که در جمهوری اسلامی ایران دارای دفتر می‌باشند نیز در بخش بین‌الملل برگزار خواهد شد.

وی، داوری آثار را طی دو مرحله و «مجید رضائیان» را رئیس هیئت داوران اعلام کرد و گفت: تیم داوران یک ارزیابی کاملاً تخصصی را از آثار خواهند داشت.

دبیر دهمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها در پایان اظهار امیدواری کرد: با توجه به تمدید مهلت جشنواره امیدواریم شاهد حضور گسترده‌تر علاقمندان و رسانه نگاران شیفته امام رضا (ع) که دغدغه خلق اثر در این زمینه را دارند باشیم.

گفتنی است؛ دهمین جشنواره ملی و بین‌المللی جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید